|
Stanislav Chudík

Vyhrajú v skupine Stred favoriti, alebo sa dočkáme prekvapení?

SLO

Už dnes je na programe tretie kolo Niké Superligy v skupine Stred. V prvom zápase programu sa stretne Nitra so Zvolenom. V zápase číslo dva sa proti sebe postavia Banská Bystrica a Martin. Zápasy sa odohrajú vo Zvolene.

Udrží si Nitra druhú priečku v tabuľke?

V prvom zápase tretieho kola sa stretne Nitra so Zvolenom. Nitre patrí po dvoch odohratých kolách druhá priečka v tabuľke skupiny Stred. Majú na svojom konte tri body za víťazstvo nad Banskou Bystricou v pomere 2:1. V druhom zápase nestačili na Martin, keď prehrali 5:2. Zvolenu patrí aktuálne posledná, štvrtá priečka v tabuľke, keď získali jeden bod za remízu 4:4 s Banskou Bystricou. V tomto zápase bude favoritom Nitra. Zvolen však určite nepredá kožu lacno, keďže sa po dlhšom čase predstaví na domácom trávniku. V minulej sezóne sa tímy stretli dvakrát a v oboch prípadoch sa radovali Nitrania. Uvidíme, či Nitra natiahne víťaznú šnúru so Zvolenom, alebo ju Zvolen pretrhne a získa bod či dokonca tri na domácej pôde. Zápas má výkop o 19:00.


Natiahnu Martinčania víťaznú šnúru?

V druhom zápase tretieho kola v skupine Stred sa stretne Banská Bystrica s Martinom. Bystričania majú aktuálne v tabuľke jediný bod za remízu 4:4 so Zvolenom. Martin je doposiaľ stopercentný, keď zdolal v prvom kole Zvolen a v tom druhom Nitru. Favoritom v tomto zápase budú Martinčania, ktorí majú dobrú formu a podávajú konzistentné výkony. V minulej sezóne sa tímy stretli dvakrát a raz sa z víťazstva tešil Martin a v druhom zápase sa zrodil nerozhodný výsledok. V drese Martina sa predstaví aj brankár Erik Feriančik, ktorý sa predstavil aj na nedávnom skončených Majstrovstvách sveta v malom futbale. Stretnutie má výkop od 20:15.


Zápasy LIVE

Oba dnešné zápasy tretieho kola Niké Superligy skupiny Stred si budete môcť pozrieť v priamych prenosoch na Niké TV.

submenu

Tabuľka

Slovensko (SLO) 1. liga
# Tím Z Skóre Body
1. BRA Bratislava 3 11:7 9
2. TRN Trnava 3 17:11 4
3. TRE Trenčín 3 8:6 4
4. SEN Senec 3 9:21 0

štatistiky

Slovensko (SLO) 1. liga
1. BRA František Lády 4 Gólov
2. TRN Adam Bombicz 4 Gólov
3. SEN Patrik Sabo 4 Gólov
4. TRN Matúš Klenkovič 4 Gólov
5. TRN Dušan Krcho 3 Gólov
6. BRA Emil Haladej 3 Gólov
7. SEN Erik Nagy 2 Gólov