Trnava a Bratislava si zabezpečili postup

V sobotných zápasoch Niké Superligy – Special edition sme už v predstihu spoznali postupujúcich do play-off súťaže. Výber Trnavy bol v sobotu šesťbodový.

Rozhovory pred zápasmi skupiny východ

Zápasy Niké Superligy – Special edition skupiny východ sa hrajú v sobotu aj v nedeľu. V sobotu na štadióne PFK Piešťany je na programe dohrávaný zápas medzi Nitrou a Zvolenom. V nedeľu sa odohrajú ďalšie štyri zápasy. Nedeľný program otvorí zápas medzi Zvolenom a Prešovom. Po nich si sily zmerajú Nitra a Košice. Poobedný program v nedeľu otvoria zápasom hráči Nitry a Prešova. Záverečný duel víkendu proti sebe postaví domáci Zvolen a obhajcu z Košíc.

Rozhovory pred zápasmi skupiny západ

Niké Superliga – Special edition v sobotu odštartuje krajským derby medzi Trnavou a Piešťanmi. Následne si sily zmerajú výbery Bratislavy a Trenčína. Poobede na rad príde derby zápas medzi Trnavou a Bratislavou. Sobotný program uzavrie duel Piešťan a Trenčína.

Bude Nitra opäť stopercentná ?

V nedeľu sú na programe zápase Niké Superligy – Special edition v skupine východ. Zápasy sa odohrajú na štadióne vo Zvolene. Ešte predtým sa v sobotu v Piešťanoch odohrá aj dohrávaný zápas medzi Nitrou a Zvolenom.

Na západe ťahákom derby Trnava - Bratislava

V sobotu sa na umelej tráve Štadióna PFK Piešťany odohrajú zápasy Niké Superligy - Special edition. Každý tím odohrá hneď dva duely. Fanúšikovia sa tak môžu tešiť na bohatú porciu malého futbalu.

Šesťbodová Nitra porazila majstra

Nedeľné zápasy Niké Superligy - Special edition v skupine východ priniesli napínavé stretnutia, prekvapenia, pekné góly a zaváhania favoritov.

Bratislava v sobotu štvorbodová

Sobotné zápasy Niké Superligy – Special edititon priniesli množstvo gólov, jednoznačné víťazstvá, prekvapenia ale aj gól brankára.

Tabuľka

Slovensko (SLO) 1. liga
# Tím Z Skóre Body
1. TRN Trnava 5 21:10 12
2. BRA Bratislava 5 15:11 10
3. TRE Trenčín 5 13:13 6
4. PIE Piešťany 5 9:24 1

štatistiky

Slovensko (SLO) 1. liga
1. BRA Emil Haladej 5 Gólov
2. TRN Adam Bombicz 5 Gólov
3. TRN Marco Kollár 3 Gólov
4. TRE Peter Havier 3 Gólov
5. BRA Marek Blažej 3 Gólov
6. TRN Erik Takáč 3 Gólov
7. TRE Viktor Klemens 3 Gólov