Majstrom Nitra, z bronzu sa raduje Trnava

Novým majstrom v malom futbale v Niké Superlige sa stala Nitra, ktorá využila domáce prostredie a porazila Prešov. V zápase o bronz sa v dramatickom stretnutí stretli hráči Bratislavy a Trnavy. Zápas rozhodlo až predĺženie, keď pár sekúnd pred koncom Trnava skórovala. Vyvrcholeniu ročníka 2020/2021 sa prizerala početná divácka kulisa, ktorá vytvorila pre domáci tím skvelú atmosféru a bola im siedmym hráčom v poli počas celého duelu.

Priame prenosy zápasu o 3. miesto a finále

Pred nami sú záverečné zápasy Niké Superligy v sezóne 2020/21. V piatok sú na programe o 18:30 zápas o 3. miesto medzi výberom Trnavy a Bratislavy. Následne o 20:00 veľké finále medzi Nitrou a Prešovom. My vám už tradične prinesieme všetky zápasy na našom FB profile v priamom prenose.

Rozhovory pred finále Nitra – Prešov

Už v piatok spoznáme nového majstra Niké Superligy. V boji o zlato sa stretne Nitra proti Prešovu. Pre Nitru je to premiérová účasť v boji o cenný kov, naopak Prešovčania sa vo finále predstavia tretíkrát po sebe. Pred finálovým duelom sme sa rozprávali s manažérmi oboch finalistov.

Rozhovory pred zápasom o bronz Trnava – Bratislava

Už tento piatok nás čaká vyvrcholenie aktuálneho ročníka Niké Superligy. Pred veľkým finále sa v boji o bronz stretnú Trnava a Bratislava. Pre Trnavu je to premiérová účasť v boji o cenný kov. Bratislavčania sa v boji o bronz predstavia už po tretíkrát. Pred duelom sme sa rozprávali s manažérmi oboch výberov.

Vo finále spoznáme nového majstra Niké Superligy

Už v piatok spoznáme nového majstra v Niké Superlige v malom futbale. Úradujúcim majstrom sú Košice, tie však tento rok istotne titul neobhája, keďže sa neprebojovali ani medzi štyri najlepšie celky súťaže.

Tabuľka

Slovensko (SLO) 1. liga
# Tím Z Skóre Body
1. TRN Trnava 6 27:15 15
2. BRA Bratislava 6 20:12 13
3. TRE Trenčín 6 18:19 6
4. PIE Piešťany 6 10:29 1

štatistiky

Slovensko (SLO) 1. liga
1. TRN Adam Bombicz 7 Gólov
2. BRA Emil Haladej 6 Gólov
3. TRN Dušan Krcho 4 Gólov
4. TRN Marco Kollár 4 Gólov
5. TRE Viktor Klemens 4 Gólov
6. TRE Peter Havier 3 Gólov
7. BRA Marek Blažej 3 Gólov