Rozhovory pred 5. kolom Niké Superligy skupiny Západ

Už v utorok večer sú na programe zápasy 5. kola Niké Superligy skupiny Západ. Čakajú nás zápasy medzi Trnavou a Trenčínom a taktiež duel medzi Bratislavou a Piešťanmi. Pred zápasmi sme sa zhovárali s manažérmi jednotlivých výberov.

Piate kolo skupiny Západ môže rozhodnúť o postupujúcich

V utorok je na programe 5. kolo Niké Superligy v skupine Západ. V prvom zápase sa stretne Trnava s Trenčínom. V druhom zápase predposledného kola základnej časti sa proti sebe postavia tímy Bratislavy a Piešťan. Duely sa odohrajú v Bratislave na ihrisku Mladej Gardy.

Zvolen druhým semifinalistom

V nedeľu sa v púchovskej STC aréne rozhodlo o mene postupujúceho do semifinále SZMF Superligy U23. Pred dnešnými odvetami boli v najlepšej pozícii Zvolenčania, ktorých s bodovým odstupom prenasledovala Nitra.

Zo skupiny Západ do semifinále Bratislava

V nedeľu sa odohrali zápasy 4.-6. kola SZMF Superligy U23 v skupine Západ. Pred zápasmi boli najväčšími favoritmi na postup Trnava a Bratislava, ktorá strácala na pozíciu lídra iba bod. Postúpiť mohol však len víťaz skupiny.

Rozhovory pred zápasmi skupiny Stred

SZMF Superliga má na programe odvetné zápasy základnej časti. V najlepšej pozícii je pred nedeľou Zvolen. Pred stretnutiami 4.-6. kola sme položili zopár otázok manažérom jednotlivých výberov.

Rozhovory pred zápasmi SZMF Superligy U23 skupiny Západ

SZMF Superliga U23 v skupine Západ má v nedeľu na programe odvetné zápasy základnej časti. Po ich odohratí spoznáme tím, ktorý postúpi do semifinále súťaže. Pred duelmi sme položili zopár otázok manažérom výberov.

Tabuľka

Slovensko (SLO) 1. liga
# Tím Z Skóre Body
1. TRN Trnava 5 27:5 15
2. BRA Bratislava 5 21:10 10
3. TRE Trenčín 5 13:15 4
4. PIE Piešťany 5 7:38 0

štatistiky

Slovensko (SLO) 1. liga
1. BRA Emil Haladej 7 Gólov
2. TRN Boris Juhás 6 Gólov
3. PIE Marek Michalička 4 Gólov
4. TRN Martin Antol 4 Gólov
5. TRN Matúš Klenkovič 4 Gólov
6. TRN Matúš Loskot 3 Gólov
7. TRN Adam Bombicz 3 Gólov