Šesťbodový víkend pre Prešov, Trnavu a Nitru

Počas víkendu sa odohrali zápasy 3. a 4. kola Niké Superligy vo všetkých troch skupinách súťaže. V každej zo skupín si už jeden z tímov zabezpečil postup do play-off. Víkend v Púchove, kde sa zápasy odohrali, priniesol viaceré zaujímavé zápasy.

Rozhovory pred zápasmi skupiny Stred

V nedeľu poobede je na programe 3. a 4. kolo Niké Superligy skupiny Stred. Pred zápasmi sme položili zopár otázok manažérom jednotlivých výberov.

Udržia si Martin a Nitra neporaziteľnosť?

V nedeľu popoludní sú na programe zápasy Niké Superligy skupiny Stred. Čakajú nás zápasy 3. a 4. kola, ktoré môžu výrazne napovedať o postupových ambíciach mužstiev. Duely sa odohrajú v Púchove.

Rozhovory pred zápasmi skupiny Západ

V nedeľu nás čakajú zápasy 3. a 4. kolo Niké Superligy v skupine Západ. Fanúšikovia sa môžu tešiť na viaceré zaujímavé konfrontácie, ktoré môžu veľa napovedať k vývoju v skupine. Pred zápasmi sme sa rozprávali s manažérmi výberov.

Ťahákom skupiny Západ derby Bratislavy proti Trnave

V nedeľu pokračuje Niké Superliga v skupine Západ. Odohrajú sa zápasy 3. a 4. kola, ktoré prinesú viaceré zaujímavé zápasy. Najväčším ťahákom bude určite derby Bratislavy s Trnavou. Piešťany sa pokúsia získať prvé body v sezóne.

Rozhovory pred zápasmi skupiny Východ

V sobotu sa odohrajú zápasy tretieho a štvrtého kola NIké Superligy v skupine Východ. Zápasy môžu mnohé napovedať o tom, kto sa bude skutočne biť a postup do play-off. Pred zápasmi sme položili pár otázok manažérom tímov.

Prešov ovládol derby, Humenné s prvou výhrou

Druhé kolo Niké Superligy skupiny Východ prinieslo skvelý malý futbal. Diváci mohli vidieť množstvo gólov a dramatické stretnutia. V dvoch stretnutiach padlo spolu až 16 gólov a duely boli dramatické až do samotného záveru.

Tabuľka

Slovensko (SLO) 1. liga
# Tím Z Skóre Body
1. TRN Trnava 4 22:3 12
2. BRA Bratislava 4 11:10 7
3. TRE Trenčín 4 11:10 4
4. PIE Piešťany 4 7:28 0

štatistiky

Slovensko (SLO) 1. liga
1. TRN Boris Juhás 5 Gólov
2. TRN Martin Antol 4 Gólov
3. BRA Emil Haladej 4 Gólov
4. PIE Marek Michalička 4 Gólov
5. TRN Adam Bombicz 3 Gólov
6. TRN Matúš Loskot 3 Gólov
7. TRN Daniel Floriš 2 Gólov