Rozhovory pred 1. kolom Niké Superligy - Západ

Už tento štvrtok je na programe prvé kolo štvrtého ročníka Niké Superligy. Novú edíciu otvoríme v Piešťanoch dvomi atraktívnymi duelmi západnej skupiny. Pred úvodnými duelmi sme už tradične vyspovedali manažérov jednotlivých výberov.

Vykročí Nitra úspešne za obhajobou?

Nová sezóna Niké Superligy sa nezadržateľne blíži. Už 28. októbra uvidíme prvé súboje. O slovo sa najprv hlásia mužstvá zo západnej skupiny. Úvodné dva duely sa odohrajú na umelej tráve PFK v Piešťanoch.

Niké Superliga je späť!

Jesenné súťaže v malom futbale sú v plnom prúde a bolo len otázkou času, kedy príde na rad nová sezóna Niké Superligy. Fanúšikovia i hráči sa konečne dočkali. Poznáme termín začiatku novej edície, ktorá prinesie aj niekoľko zaujímavých noviniek.

Majstrom Nitra, z bronzu sa raduje Trnava

Novým majstrom v malom futbale v Niké Superlige sa stala Nitra, ktorá využila domáce prostredie a porazila Prešov. V zápase o bronz sa v dramatickom stretnutí stretli hráči Bratislavy a Trnavy. Zápas rozhodlo až predĺženie, keď pár sekúnd pred koncom Trnava skórovala. Vyvrcholeniu ročníka 2020/2021 sa prizerala početná divácka kulisa, ktorá vytvorila pre domáci tím skvelú atmosféru a bola im siedmym hráčom v poli počas celého duelu.

Priame prenosy zápasu o 3. miesto a finále

Pred nami sú záverečné zápasy Niké Superligy v sezóne 2020/21. V piatok sú na programe o 18:30 zápas o 3. miesto medzi výberom Trnavy a Bratislavy. Následne o 20:00 veľké finále medzi Nitrou a Prešovom. My vám už tradične prinesieme všetky zápasy na našom FB profile v priamom prenose.

Rozhovory pred finále Nitra – Prešov

Už v piatok spoznáme nového majstra Niké Superligy. V boji o zlato sa stretne Nitra proti Prešovu. Pre Nitru je to premiérová účasť v boji o cenný kov, naopak Prešovčania sa vo finále predstavia tretíkrát po sebe. Pred finálovým duelom sme sa rozprávali s manažérmi oboch finalistov.

Rozhovory pred zápasom o bronz Trnava – Bratislava

Už tento piatok nás čaká vyvrcholenie aktuálneho ročníka Niké Superligy. Pred veľkým finále sa v boji o bronz stretnú Trnava a Bratislava. Pre Trnavu je to premiérová účasť v boji o cenný kov. Bratislavčania sa v boji o bronz predstavia už po tretíkrát. Pred duelom sme sa rozprávali s manažérmi oboch výberov.

Vo finále spoznáme nového majstra Niké Superligy

Už v piatok spoznáme nového majstra v Niké Superlige v malom futbale. Úradujúcim majstrom sú Košice, tie však tento rok istotne titul neobhája, keďže sa neprebojovali ani medzi štyri najlepšie celky súťaže.

Tabuľka

Slovensko (SLO) 1. liga
# Tím Z Skóre Body
1. BRA Bratislava 0 0:0 0
2. TRN Trnava 0 0:0 0
3. PIE Piešťany 0 0:0 0
4. TRE Trenčín 0 0:0 0
5. NIT Nitra 0 0:0 0

štatistiky

Slovensko (SLO) 1. liga